HAKKIMIZDA

Firmamız 1998'ten bu yana kozmetik sektörü içerisinde yer almakta olup Türkiye’de hizmet vermektedir. Firmamız müşteri memnuniyet ilkesini benimseyerek tüm alt yapısını bu ilke üzerine başarılı bir şekilde kurmuştur. Misyonumuz en iyi içerikli ve kaliteli kozmetik ürünlerini en uygun fiyata müşteriye ulaştırmaktır.

Saç Bakımından Çok Daha Ötesi

Lemage kozmetik setleri, birlikte düzenli kullanıldığında çok daha iyi sonuçlar vermektedir. Saç bakımından çok daha ötesi sloganı ile hareket eden firmamız öncelikli olarak 3 üründen oluşan saç bakım ve keratin bakım setleri üreterek daha hızlı ve etkili sonuçlar almanız için sizlere yardımcı olmaktadır. Hazırlanan özel formülü sayesinde her cilt ve saç tipine uygun setleri ile kısa zaman içerisinde en etkili sonuçları almanızı sağlamaktadır. Ürünlerimiz arasında saç bakım ürünleri ve keratin bakım ürünleri bulunmaktadır.

Sektörde Öncü Firma

Firmamız başarılı çalışmaları ile yurt dışında sektör içerisinde öncü konumda yer almakta ve özellikle kullanıcı yorumlarında adından başarıyla söz ettirmektedir. Kampanya ve ödeme kolaylıkları ile müşterilerinin yanında yer alan firmamız yenilikçi bir anlayış içerisinde müşterilerine hizmet vermektedir.

Neden Lemage Tercih Ediliyor

Ürünlerimiz;

  • En kaliteli içeriklerle üretilmiştir,

  • Özel formüllerle geliştirilmiştir,

  • Paraben, alkol, formaldehit ve boya gibi zararlı kimyasallar içermez,

  • Koruyucu etkinlik test, mikrobiyolijik test ve yurt dışından dermatolojik test sertifikalıdır,

  • Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır,

  • Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir,

  • Paketleri %100 geri dönüştürebilir şekilde üretilmiştir

 

Tüm ürünlerin gönderimi özel ambalajlar ile yapılmakta olup en kısa sürede tarafınıza ulaştırılır. Lemage cilt ve saç bakım ritüelleri ile gün içerisinde cildinizin ve saçınızın ihtiyaç duyduğu nemi ve vitaminleri Lemage saç bakım setleri ile alabilirsiniz.

Mail Listemize Üye Ol!

Instagram

Facebook

Youtube

Twitter

©2020 by Le'mage Professional

artistik-Dijital.png

Tasarım